WEB TASARIM

İşi Profesyonellere Bırakın!

Web tasarımı oldukça önemli olduğundan dolayı bu işi profesyonel olarak yapan ve web tasarım hizmetleri sunan birçok web tasarım ajansı bulunmaktadır. Şirketinize uygun bir kurumsal kimliğinize yakışan tasarım örnekleriyle profesyonel ve düzenli bir web tasarıma sahip olmak be bu deneyimi bizimle yaşamak ister misiniz?.

Firmalarda Web Tasarımı Neden Önemlidir?

Web sayfanız ile ilgili örnek tasarımları incelerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hizmet verdiğiniz sektöre uygun bir şekilde tasarlanmış olduğudur. Sektörünüze uygun olarak tasarlanmamış web tasarımı hem ziyaretçilerin sitenize girdikten sonraki izlenimi hem de sektörünüze ait olmadığınızı gösteren bir imaj çizecektir.

Kurumsal Web Tasarımın Faydaları

Kurumsal web tasarım sayesinde firmanız kullanıcılara daha güven verici bir imaj oluşturur. Kurumsal web tasarım firmanızın işine gösterdiği özeni yansıtır. Kurumsal web tasarım müşterilerinizin zihnindeki kurumsallık imajınızı başarılı bir şekilde oluşturur. Kurumsal web tasarım firmanızı potansiyel müşterilerinizin gözünde güvenilir kılar.

– Kurumsal web tasarım sayesinde sektördeki rakiplerinizin önüne hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.


HİZMETLERİMİZ


E-TİCARET SİSTEMİ

Firmamız, kaliteli altyapısı sayesinde markanızın trend olmasını sağlıyor. Online satış siteleri için kullanılan e-Ticaret altyapısı hakkında tecrübeli ve eğitimli kadromuz sizlere 7/24 hizmet sunuyor. Etkili ve kaliteli bir eTicaret altyapısına sahip olmak hem satışlarınızı attıracak hem de operasyonel yükünüzü hafifletecektir.Markanızın tanınırlığını artırmak, güvenli ve kaliteli bir platformda hizmet vermek istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz.

OKUL İÇİ YÖNETİM SİSTEMİ

Okulunuzun en önemli idari görevleri mobil kullanıma hazır değildir. Telefonunuzdan veya tabletinizden dersler düzenleyin, günlük katılım gerçekleştirin ve öğretmenlerle iletişim kurun.

Rol Tabanlı Erişim Öğrenciler,veliler, öğretmenler ve yöneticiler, sisteme kendi gösterge tabloları ve izinleri ile özel rollere göre erişirler. Sınavlar oluşturun ve bunları bir konuya atayın. Notları ekleyin ve bunları öğrencilere kolaylıkla atayın.

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ

Kodlamaya gerek yok

Çevrimiçi kurslarınızın harika görünmesi için bir geliştiriciyi işe alacak vaktiniz yok ve buna gerek yok. Natnata LMS, tercih ettiğiniz temayla çalışır.

Değerlendiren ve pekiştiren sınavlar

Öğrencilerinizin temel kavramları anlamasını güçlendirmek ve ilerlemelerini değerlendirmek için sınavların gücünden yararlanın.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimliğinizi ön planda tutan en büyük faktör Logo Tasarımı ‘dır. Güzel tasarlanmış LOGO bir markanın yüzüdür. Logo Tasarımı yapımında Mockup Çalışmalarımızdan da görüleceği gibi kesinlikle kaliteyi ön planda tutuyoruz. Çeşitli alternatifler sunarak sizin istediğiniz hayal ettiğiniz gibi bir logo oluşturuyoruz.

Bizimle iletişime geçerek firmanız için de istediğiniz hayal ettiğiniz Logoya kavuşabilirsiniz.

E-İMZA

TEKNOLOJİ BAZEN CAN SIKICI OLABİLİR.
E-İMZANIZI VE KEP ADRESLERİNİZİ HIZLA KULLANABİLMENİZ İÇİN ÜÇ ADIMDA İŞLEMLERİNİZİ TAMAMLIYORUZ.

GÜVENİLİR SERTİFİKA OTORİTESİ

Natnata Bilişim BTK sertifikalı E-Tuğra yetkili kayıt birimidir.

15 dakikada e-imzanız adresinize teslim… 


TEKLİF AL