Yeni Müşterilere Ulaşın

Google reklamları ile potansiyel müşterilere ve işletme hedeflerinize ulaşmak için Google’ın Türkiye’deki resmi iş ortağı NATNATA ile çalışın. İnternet siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ücret ödersiniz. Google reklam ile daha fazla müşteri edinin.

Hedef Kitle Odaklı Reklamcılık

Google’ın reklam politikalarına uygun istediğiniz kelimelerde reklam veriyoruz. Merak etmeyin! 🙂 Hangi kelimelerde reklam verebileceğiniz konusunda size yardımcı olacağız. Türkiye’nin veya dünyanın herhangi bir konumuna reklam verebiliriz. Üstelik reklamlarınız günün istediğiniz saatlerinde yayında olur.

Reklam yönetim paneli sayesinde reklamlarınızı dilerseniz kendiniz de yönetebilirsiniz. Günlük ne kadar harcadığınızı, hangi kelimelerden kaç görüntülenme/tıklama aldığınızı ve ne kadar ücret harcadığınızı istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Instagram Reklamları ile Büyüyün

İnsanların her gün ziyaret ettiği 200 milyonu aşkın işletme hesabından biri olun. Instagram’da her bütçeye uygun reklamlarla işletmenize yeni fırsatlar sağlayın. İş hedefinizi seçin ve hedefinize ulaşmak için reklam kampanyanızı oluşturalım. Bilgi alın.

Hedef Kitle Odaklı Reklamcılık

Ürün yada hizmetlerinizi daha fazla ve doğru kişiye üstelik uygun maliyetlerle ulaştırıyoruz. Hedef kitle odaklı Instagram reklam hizmetimiz ile ulaşmanız gereken kullanıcılara reklamlarınızı göstermenizi sağlıyoruz.

Müşterilerin %70’i bir sonraki alışverişleri için Instagram’a bakıyor. Bu yüzden şimdi tam burada mağaza açma zamanı.

Instagram’daki kişilerin %90’ı bir işletmeyi takip ediyor. Ankete katılan kişilerin üçte ikisi Instagram’ın markalarla etkileşimi mümkün kıldığını söylüyor. Katılımcıların %50’si bir markayla, Instagram’da o markanın reklamlarını gördüklerinde daha çok ilgileniyor.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

İşletmenizi Facebook Reklamları Büyütün

Büyük veya küçük milyonlarca işletme, Facebook’ta insanlarla bağlantı kuruyor.

Hedef Kitle Odaklı Facebook Reklamcılık

Yaklaşık olarak 1,79 milyar kişi her gün Facebook’u kullanıyor. Bu sayı aylık kullanımda ise 2,7 milyar olarak karşımıza çıkıyor. Dünyada 9 milyondan fazla kişi Facebook’ta reklam veriyor. Sosyal medya platformları arasında en yoğun kullanıcıya sahip olan Facebook reklam verenlerin gözdesi olarak karşımıza çıkıyor.

Sizde reklamlarınızı Facebook aracılığıyla farklı yaşta, meslekte ülkedeki insanlara kolayca verebilir, işletmenizi zirveye çıkarmak istemez misiniz?

Diğer platformlarda olduğu gibi de Facebook platformunda da tecrübeli ekibimiz ile işletmenizin reklam ajansıyız.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Videonuz İzlendiğinde Ödeme Yapın

YouTube’da reklamınızla etkileşime girildiğinde veya en az 30 saniye izlendiğinde ödeme yapın. Reklamlarınızı yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları gibi hedefleme kriterleri ile reklamlarınızı hedef kitlenize özel olarak gösterir ve böylece daha uygun maliyetle daha fazla kişiye ulaşırsınız.

Hedef Kitle Odaklı YouTube Reklamları

Potansiyel müşteriler YouTube izlerken, onlara ulaşın. Bütçeniz ne olursa olsun, izleyicileri müşteriye dönüştürün. YouTube reklamlar, Google verilerinden yararlanarak reklamlarınızı doğru anda doğru kişilerle eşleştirir.

YouTube reklamları, müşterilerin işletmenizi tercih etmesini kolaylaştırır. Daha fazla satış yapın, abone olan ve web sitenizi ziyaret eden kullanıcı sayısını artırın.

İzleyiciler, YouTube’da gördükleri şeyleri satın alma olasılığının 2 kat daha yüksek olduğunu belirtiyor. İzleyicilerin %70’inden fazlası, yeni markaları tanımalarında YouTube’un etkili olduğunu belirtiyor. İzleyicilerin bir marka, ürün veya hizmet hakkında bilgiye ulaşmak için YouTube’u kullanma olasılığı diğer platformlara kıyasla 4 kat daha yüksek.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Yeni Müşterilere Ulaşın

Yandex reklamları ile hedef kitlenize Yandex aramalarında ulaşın. Kullanıcılar Yandex’te arama yaparlar. Reklamlarınızı görür ve sitenizi ziyaret eder veya sizi ararsa ücretlendirilirsiniz. Kısaca Yandex reklamlarında reklamlarınız işe yaradığında ücret ödersiniz.

Kullanıcılar Sizi Yandex’te Aradığında Karşılarına Çıkın

Ürün ve hizmetinizi Yandex’te arayan potansiyel müşteriler reklamlarınızı tıklayıp sitenizi ziyaret ettikten sonra yada müşterileriniz sizi telefonla aradıktan sonra ücret öderseniz. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödemiş olursunuz.

İster kredi/banka kartı isterseniz de banka havalesi ile reklam verebilirsiniz. Dilerseniz hemen iletişim bölümümüz üzerinden de bize ulaşabilir veya telefon üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

E-Posta Reklamları Öne Çıkın

Google’ın gelişmiş hedefleme reklam seçenekleriyle nokta atışı ile potansiyel müşterilerinize Gmail reklamları ile ulaşın. Gmail reklamlarınız sayesinde, potansiyel müşteri kitlenize daha çabuk ulaşın, başarıya emin adımlarla ilerleyin!

Gmail Reklamları Sayesinde Müşteriler Size Ulaşsın!

Google mail reklamlar (Gmail) ile potansiyel müşterilerinizin e-posta kutularında olun. Gmail reklamlar sizin için işiniz ile ilgilenen müşterileri analiz eder. Reklamlarınız ilgili müşterilerin e-posta kutularının en başında tanıtım etiketleriyle yerini alır.

Gmail reklamları sayesinde reklamlara gereksiz bütçeler ayırmaktan kaçının. Gmail reklamları, reklamınızın tıklanıp tıklanmadığına göre sizlerden ücret tahsil eder. Tıklanılmayan, ilgi görülmeyen reklamlara gereksiz ödeme yapmanızı engeller.

Uzman ekibimiz tarafından anahtar kelimeler ve ilgi çekici reklamlara sizlerde kolayca sahip olabilirsiniz.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

İnternetteki Reklam Alanlarını Size Ayırdık

Görüntülü reklamları hedef kitlenize, istediğiniz yerde ve zamanda gösterin. Milyonlarca hedef kitlemiz bulunuyor. Aklınızdaki hedef kitlenizi bizimle paylaşabilirsiniz veya hedef kitlenizi belirlemede size yardımcı olabiliriz. Uygun maliyete daha fazla kişiye ulaşın.

anal Dünyanın Billboardlarını Size Ayırdık!

Çeşitli internet sitelerinde yer alan reklam kutularında reklam vererek hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Müşteri hedefleme yöntemlerimiz arasında; demografik, lokasyon, ilgi alanı, içeriğe dayalı, yeniden pazarlama, belirli bir siteye özel yerleşime dayalı, cihaza özel gibi milyonlarca hedef listemiz bulunuyor. 

Sizde işletmenizi bir üst adıma taşımak istiyorsanız tam yerindesiniz. NATNATA olarak uzman ekibimiz ve geniş müşteri verilerimiz ile işletmeniz hedef kitlenin bir tık kadar uzağında olsun.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Nokta Atışı Müşterilerinizi Bulun

Remarketing reklamcılık sayesinde sizin hizmetinizle ilgilenen kitleyi kolayca tespit edebilir ve reklamlarınızı karşılarında sergileyebilirsiniz.

İnsanların Aklındakilerini Karşılarına Çıkarın..

Remarketing reklamcılığın çalışmasının temelinde çoğu sitede karşımıza bilgilendirme metni ile varlığının farkına vardığımız cookie’ler sayesinde çalışmaktadırlar. Cookie’ler siz herhangi bir sitede herhangi bir ürüne bakarken bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza bir javascript dosyayı indirerek remarketing için gerekli olan bilgileri toplar.

Bu toplanan veriler sayesinde siz gerekli kitleye reklamlarınızı ulaştırabilir ve satışlarınızda ciddi artışlar yakalayabilirsiniz.

NATNATA olarak uzman ekibimizle her zaman bir telefon uzağınızdayız.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Arama Motorlarında Zirvede Olun

Arama motorlarının organik arama sonuçlarında yer alarak yeni müşterilere ulaşın. İlk sıralarda yer alan en büyük rakiplerinizi ve sitenizi inceleriz. Sizinle iletişime geçerek en uygun SEO teklifini sunarız ve dilerseniz diğer müşterilerimiz gibi sizin de arama motorlarında ilk sıralarda yer almanızı sağlarız.

İşlek Bir Caddede Yer Alan Dükkan Gibi…

Arama motorlarından işletmenize gelir sağlamanın en popüler yollarından biri de SEO (Search Engine Optimization) hizmeti almaktır. Arama motorlarında ilk sayfada yer almak işlek bir caddede dükkan açmak gibidir. Birçok kişi arama motorlarından sizi bulur ve internet sitenizi ziyaret eder.

NATNATA, reklam konusunda da Google’ın Türkiye’deki resmi iş ortakları arasında yer alıyor. Kendisini hem reklam hem de organik arama sonuçlarında geliştiren ekibimiz sayesinde arama motorlarından sitenize ziyaretçi çekmenizi sağlıyoruz.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Markanızı Özel Logo Tasarımlarıyla Öne Çıkarın

İşletmenizin kimliği olan logo tasarımının önemi azımsanamayacak derecede önemlidir. İşletmeniz ile özdeşecek logolarınızı tasarlamak için sabırsızlanıyoruz.

İşletmenizin Sembolü LOGO!

Logo Tasarımı işletmenizle bütünleşen bir görseldir. İnsanların görsel hafızasıyla sizin işletmeniz logolar vasıtasıyla eşleşirler. İşletmeniz hakkında bilgi sahibi olmayan kişi logonuza bakarak iyi veya kötü bir çıkarımda bulunabilir. Bu sebeplerden ötürü logo tasarımının önemi işletmeniz adına bir hayli önemlidir.

İşletmenizi en iyi şekilde yansıtacak logo tasarımlarımızla NATNATA ekibi olarak hizmetinizdeyiz. Yaratıcı logo tasarımları sizleri bekliyor.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

En Gözde Grafikler Sizlerle Buluşuyor

Reklam verirken müşterilerinize elinizdeki grafiklerle sunum yapmanız müşterileriniz açısından daha akılda kalıcı hale gelir. İşletmenizi grafiklerinizle destekleyin ve öne çıkın.

Sade, Akılda Kalıcı, Dikkat Çekici Grafikleriniz Neden Olmasın?

Grafik tasarımının başlıca hedefi belirli bir mesajı karşınızdaki insana en somut halde iletmektir. Bazı araştırmalar sonucunda elde edilen verilere göre insanlar gördükleri karelerin %80 lik kısmını görürler ve kalıcı hafızalarında barındırırlar. Bu verilere baktığımız zaman reklamlarınızda grafik tasarımının ne kadar önemli bir yer aldığını sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz.

NATNATA olarak grafik tasarımını en iyi şekilde sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Vakit kaybetmeden doğru reklamı doğru kitleye ulaştırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Kimlik, Firmanızı Dünyaya Tanıtan Kimlik

Kurumsal kimliğinizin içeriği sizin dışarıdan görünüşünüze etkisi oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı Kurumsal kimliğinizi iyi seçmelisiniz. Uzman ekibimizle Kurumsal kimlik Tasarımında sizlerin hizmetinizdeyiz.

Size Özel Kurumsal Kimlik Tasarımları

Kurumsal kimlik tasarımı bir işletmenin kendini sektöre ifade etme biçiminin tümüne verilen addır. Şirket olarak iyi bir ön izlenim yaratmak müşterileriniz açısından pozitif bir önyargı oluşturmanıza fayda sağlar. Kurumsal kimliğiniz ile şirketinizin iyi bir şekilde bütünleşmesi şirketiniz için büyük bir gereksinimdir. Yapılan anketlere göre kurumsal kimliği güçlü firmalar ve şirketlerin reklamlarının akılda kalıcılığı yüksek oranda daha fazladır.

Kurumsal kimliğiniz şirketinizin sosyal medya hesapları içinde bir hayli ciddi önem taşımaktadır. İnsanların akıllarında yer tutabilmenin en iyi yolu kurumsal kimliğinizle bir bütün oluşturabilmekten geçmektedir.

Bunun gibi sebepleri göz önünde bulundurarak NATNATA ekibi olarak en iyi şekilde kurumsal kimlik tasarımı yapmak için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medyadan En İyi Şekilde Verim Alın

Gelişen ve değişen Dünya düzeninde reklamcılık anlamında çok büyük bir hacme sahip olan sosyal medyayı en iyi şekilde yönetelim, reklamınızı yapalım. Özverili bir çalışma ile sosyal medyadan işletmenizi kitlelere yayalım.

Dünyanın Her Yerinde Olun!

Günümüzde sosyal medyanın önemi bir hayli fazladır. İnsanlar aradığı her şeyi sosyal medya üzerinden bulabilir hale gelmişlerdir. Bunun yanı sıra insanlar gün içinde boş vakitlerinde aktif olarak sosyal medyayı kullandıkları görülmüştür. Bu nedenlerden sosyal medyayı iyi yönetmenin doğrultusunda işletmenizi ilgili müşterilere kolayca tanıtabilir ve işlerinizi arttırabilirsiniz.

NATNATA olarak düzenli sosyal medya takibimiz ile doğru kitleyi bulabilmeniz için uzman ekibimiz ile sosyal medya yönetim hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Kendi Markanızı Tescil Ettirin

Kendi markanızı tescil edelim, söz sahibi yalnız siz olun. Tescil ettirmediğiniz markanıza üçüncü kişiler tarafından hak talebinde bulunma olasılıklarının olduğunu biliyor muydunuz?

Markanızla Farkınızı Öne Çıkarın

Öncelikle bir markanız yoksa marka araştırması yapabilirsiniz. Ardından ajansımız sizler için markanın uygunluğunu kontrol ettirip sizlere tescil edilip edilmeyeceğinin bilgisini verir. Sorgulamamız olumlu sonuçlanırsa marka tescilinizi ajansımız sizin yerinize yapar.

Bu uzun prosedürlerle ajansımız sizin yerinize uygulayarak kolay bir şekilde marka tescilinizi tamamlamış olursunuz.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Zaman ve Maliyet İşletmeniz İçin Önemli

İşletmenize özel yazılım ve donanım konusunda IT uzmanlarımız tarafından öneriler ile hem zamandan hem de maliyetten kazanın. Teknolojiyi kullanarak bir adım öne çıkın!

İşletmenize Uygun Teknolojiler ile Güçlü İlerleyin

İşletmenize uygun teknolojilerin (yazılım ve altyapı) seçimi ve kurulumu konusunda hizmetler vermekteyiz. İşletmelerin doğru teknolojileri seçerek hem zamandan kazanmasını sağlıyoruz hem de gereksiz maliyetler harcamaması yönünde önemli bir adım atmanızı sağlıyoruz.

* Türkiye saati ile 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.